IT a lidi, to je to, co nás baví nejvíc!

Máme dlouhodobé zkušenosti z IT a HR. V IT máme hodně kamarádů, známých a skvělých kontaktů. A to vše využíváme k tomu, abychom dodávali nebo hledali IT odborníky pro naše klienty a zároveň pomáhali lidem z IT vybrat si tu správnou práci. Naše práce nás baví a pořád vymýšlíme něco nového.

Něco o nás

Kdo jsme?

Jsme menší, pružná a dynamická česká firma. Dobré vztahy, příjemné prostředí a spokojenost všech, pracovníků i klientů, jsou pro nás to nejdůležitější. O naší práci přemýšlíme a hledáme cesty, jak dělat věci jinak a lépe.

Jací jsme?

Jsme úplně normální lidi, které baví jejich práce. Zakládáme si na transparentním, férovém jednání a co řekneme, to platí. Rádi si povídáme a dáváme přednost neformální věcné komunikaci. Nejlepší je poznat nás osobně.

Jaké máme cíle?

Chceme dodávat kvalitní, motivované a spokojené odborníky. Chceme být jednička v oblasti IT recruitingu a aby náš portál jobstack.it skvěle fungoval a pomáhal ajťákům najít si tu nejlepší práci. A pracujeme na tom.

Co jsme už stihli?

Jsme na IT trhu od roku 2012, kdy jsme se oddělili od mateřské firmy. Za tu dobu naši lidé pracovali na mnoha věcech a naši projekťáci úspěšně odřídili desítky projektů. Potkali jsme spoustou zajímavých lidí, mnoha lidem a firmám jsme pomohli najít novou práci nebo nové zaměstnance.

Spokojenost klienta s našimi službami je pro mě alfou a omegou veškeré naší podnikatelské činnosti. Od ní se odvíjí i spokojenost našich pracovníků, mých kolegů a koneckonců i moje.

David SalačCEO

Pořád něco vymýšlím a snažím se neustále posouvat věci dopředu. Taky do všeho mluvím... Někdy to dokonce vypadá tak, že si myslím, že všechno vím nejlíp, ale naštěstí si dobře uvědomuji, že to tak není 🙂

Jan SilberIT consultant

Jsem nenapravitelná optimistka. Ještě pořád věřím na lidskou slušnost a sílu úsměvu. Věřím, že když se chce, tak všechno jde a nikdy není pozdě vydat se za svým snem.

Katka PrášilováHR manager

Profesionální a seriózní přístup, to je správná cesta. Abyste uspěli, musí být Vaše touha po úspěchu větší než strach z neúspěchu. Kvalitu naší práce a komunikaci s našimi zákazníky považuji za jasnou prioritu.

Patrik WolkerSenior business manager

Jsem neřízená střela, která se ráda učí nové věci a posouvá se vpřed. IT svět jsem si zamilovala, když jsem se dozvěděla, že ajťák není jen někdo, kdo opravuje PC, ale je to obrovská škála zajímavých a inspirativních lidí.

Simona ŠvihlíkováBusiness specialist